איך לשלוח הודעה לכל חברי הפייסבוק שלכם במכה אחת?

אז אם גם אתם נתקלתם במדריכים ישנים ולא הצלחתם לפרסם לכל החברים בפייסבוק במכה אחת, במאמר הבא תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת בקלות:

פייסבוק יודעת שאתם רוצים לפרסם לכל החברים בבת אחת, לכן היא מנסה לשנות את המערכת מידי פעם ומגבילה את האפשרויות שעלולות לגרום לספאם בפייסבוק. בעבר, הייתם יכולים לכתוב הודעה או לפרסם דף עסקי לכל החברים במכה, בעזרת קוד javascript מיוחד.

נכון להיום, אין אפשרות לשלוח הודעה לכל החברים בפייסבוק אלא ליצור אירוע בלבד. פייסבוק הצליחה להגביל את הקוד הישן ולגרום לכם לעבוד קשה על מנת לשלוח הודעות לכל החברים שלכם. אם תרצו לשלוח הודעה לכולם תצטרכו לסמן אחד אחד מחברי הפייסבוק שלכם, פעולה שיכולה להיות ארוכה ומתישה. עם זאת, ברור לנו שאתם פשוט רוצים להעביר לחברים מסר. תוכלו לעשות זאת באמצעות הקמת אירוע.

** עדכון מיום 27.3.16: ניתן להשתמש במדריך הבא גם כדי לשלוח הודעה לחברים בקבוצות הפייסבוק (עד 50 בבת אחת). תוכלו לשלוח הודעות גם לחברים בקבוצות שאתם מנהלים או לפתוח קבוצה ולהוסיף אליה את החברים שאתם רוצים.

איך לפרסם לכל החברים בפייסבוק בעזרת יצירת אירוע?

אם אתם רוצים להעביר לכולם מסר בבת אחת, כל שעליכם הוא ליצור אירוע חדש. באירוע תוכלו להוסיף קישורים לדף שלכם, לאתר שלכם או לכל מקום שתבחרו. להזין את המידע הרלוונטי ולבקש אפילו מהגולשים לשתף את האירוע. האירועים בפייסבוק מתפרסמים בחלק העליון של הניוז פיד והם יכולים לצבור תאוצה ברשת ולזכות לחשיפה רחבה הרבה יותר מההודעה שרציתם לשלוח.

אז איך עושים את זה?

המדריך מתאים לשימוש בדפדפן כרום.
פתחו אירוע בפייסבוק. דאגו לכתוב כותרת מושכת ואטרקטיבית. הוסיפו את הפרטים והקישורים שתרצו לפרסם בתיבת הטקסט. שנו את הגדרת הפרטיות ל"ציבורי" ואשרו את האירוע. לאחר מכן תוכלו להזמין חברים, בעזרת הלחצן Invite Friends. ברגע שתלחצו עליו תוכלו לראות את כל החברים שלכם. על מנת שלא לסמן אחד אחד, הדביקו בשורת הכתובות (איפה שאתם כותבים www.facebook…) את הקוד הבא:

javascript:elms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()};

חשוב: לאחר הדבקת הקוד הנ"ל, שימו לב שהחלק הראשון של הקוד (javascript: ) לא מועבר לשורת הכתובות. עליכם להקליד אותו ידנית. לחצו על הקוד שהדבקתם בשורת הכתובות, לחצו על מקש ה- Home על מנת לעבור להתחלת הטקסט והזינו באופן ידני את החלק הבא: javascript:

הקישו על מקש האנטר ותופלאו לראות שכל החברים שלכם מסומנים, מה שנשאר לכם זה רק ללחוץ על "שלח"

אהבתם? רוצים לקבל טיפים נוספים לשיווק העסק שלכם באינטרנט? הירשמו לרשימת התפוצה שלנו או עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

פוסטים דומים

% תגובות (8)

נשמע מדליק ושימושי , בפעם הראשונה שאכתוב אוע בפייסבוק אנסה ליישם , בינתיים אשמח לשתפו גם בדף העסק שלי לטובת אוהדי. תודה,

תודה רבה דני, בשמחה

א. נראה לי שמגיע לי תודה אישית מכל אחד מכם על כך שאני כל הזמן מטרטר לכם לעקוב אחרי דני . אין ספק שכדאי !!!!
ב . דני האם ניתן באותה צורה לשלוח פוסט שמכיל מלל ותמונה גדולה מתחת למלל לכמה קבוצות בעת ובעונה אחת .

היי יורם,
יש תוכנות שעושות את זה באופן אוטומטי, אבל צריך להיזהר. שים לב שפרסום מעל ל-5 קבוצות במקביל עלול לגרום לחסימה שלך בפייסבוק.

רעיון מדליק ויצירתי ביותר! ממש אהבתי
הערה קטנה: כנראה שיש הגבלת מספר חברים שאפשר להזמין בבת אחת כי ראיתי שלא כולם הוזמנו, חזרתי על הפעולה מספר פעמים

היי רבקה,
תודה רבה שמחנו לשמוע שאהבת.
בעיקרון אנחנו הצלחנו לשלוח לכל החברים שלנו בפייסבוק. יכול להיות שיש לך כמות חברים ממש גדולה אז הוא לא טוען את כולם ברשימה. תנסי לשלוח לכל מי שסומן, לחזור אל הרשימה ולהדביק את הקוד שוב על מנת לסמן את אלו שלא קיבלו את ההודעה.

איזה תוכנה מאפשרת לפרסם בכמה קבוצות במקביל? גם ארבע ביחד זה סבבה.
והאם בארבע ביחד אני מסתכנת?

השאירו תגובה