בין לקוחותינו:

סיפורי לקוחות:

"פנינו לרזי כדי לבנות אתר תדמיתי. רזי ידע גם להנחות אותנו בקשר לקידום האורגני של האתר ולא רק לשם בניית האתר. לפני שהתחלנו בבניית האתר נשאלנו לגבי הפרסום שלו. הובהר לנו שיש חשיבות גדולה להבין מה יהיו מקורות התנועה אל האתר לפי שמתחילים לבנות אותו. רזי חקר את מילות המפתח ומצא מהן המילים הטובות לפרסום. כך החלטנו על מבנה האתר והתוכן שבו. לאחר שסיימנו לבנות את האתר התחלנו להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל והתחלנו לקבל פניות באופן יום- יומי. מלבד למקצועיות והרצינות של רזי בבניית אתרים ומיתוג, נעזרנו בו גם לטובת אסטרטגיה. דרך המחקר שנעשה הצלחנו להבין לאיזה מוצרים שלנו יש המון ביקוש ואין היצע גדול ברשת וממש שינינו את המודל העסקי שלנו. תודה תודה ועוד תודה"

ליאור Kglass

"אחרי עבודה של שנים בתחום האינסטלציה החלטנו לפתוח עסק בעצמנו. רזי הציע לנו לבנות אתר ולפרסם אותו בגוגל אבל בהתחלה קצת חששנו וחיכינו עם העניין. רק אחרי 3 חודשים החלטנו להתקדם, בנינו אתר והתחלנו את הפרסום. כבר מהחודש הראשון התחלנו לראות שהעסק רווחי והצטערנו שלא עשינו זאת קודם. אנחנו מודים על הסבלנות, המקצועיות והיחס החם."

פונטנרו שירותי אינסטלציה

"אני מפרסם בגוגל כבר למעלה משנתיים והספקתי לעבוד עם כמה חברות פרסום. בתחום המנעולנים יש תחרות מאוד חזקה ואף פעם לא קיבלתי מספיק פניות ביחס להשקעה. חיפשתי מישהו מנוסה שיוכל להגדיל את כמות הפניות והגעתי לרזי מהמלצה של חבר. מאז ועד היום כמות הפניות שלי גדלה בטירוף, הגדלתי את התקציב פי 5 בערך ואני מקבל עבודות 24 שעות ביממה. מקצוען אמיתי שחבל על הזמן. ממליץ בחום לכולם."

שי המנעולן

"כבר יצא לי לפרסם בגוגל, אבל בזמנו הציעו לי רק מילת מפתח אחת בהתחייבות לשנה. אחרי שנה של פרסום ללא תוצאות משמעותיות, החלטתי שאני לא מפרסם יותר באינטרנט וחבל על הכסף. רזי הציע לי מגוון של מילות מפתח ללא התחייבות, אז הסכמתי לנסות שוב. מאז שהתחלנו את הפרסום בגוגל הטלפון שלי לא מפסיק לצלצל. תודה שהארת את עיני ושכנעת אותי לפרסם בשנית. ממליץ בחום על השירות האכפתי, המקצועי והמועיל"

מאור אוצרות החסד

"מאז שרזי התחיל לפרסם אותנו בגוגל, כמות הלקוחות החודשית שאנחנו מקבלים זה 25 שנה הכפילה את עצמה. אף פעם לא קיבלנו כל כך הרבה פניות בתקציב שכזה. בהתחלה לא האמנתי שבתחום שלנו יש לקוחות שמחפשים בגוגל, אבל רזי הראה לנו אחרת. בתודה והערכה על השירות המקצועי והאדיב"

סיגל רום אוויר

"אנחנו עובדים עם רזי כבר יותר משלוש שנים, מקבלים עבודה בכל שעות היממה ומרוצים מהשירות עד הגג! אנחנו מופיעים ביותר מ-18 מדינות ומקבלים פניות של לקוחות ללא הפסקה. התקציב שנתנו בהתחלה היה נמוך יחסית, כשהבנו שהפרסום משתלם התחלנו להגדיל את התקציב והיום יש לנו מזכירה שתפקידה לנהל את כל הפניות באתר ולחזור ללקוחות מעוניינים. רזי עשה לנו שינוי בעסק של 360 מעלות ועל כך אנו מודים וממליצים לכולם. תודה על השירות המקצועי והמסור."

גל לייבוביץ'