תיק עבודות

מוזמנים להציץ בחלק מהעבודות שעשינו ללקוחותינו בשנים האחרונות:

  • בניית אתרים
  • אתרי תדמית
  • חנויות וירטואליות
  • סרטוני תדמית
  • מיתוג עסקי
פתיחת חנות אינטרנטית
פתיחת חנות אינטרנטית Holy Leaf
הקמת אתר אינטרנט
הקמת אתר אינטרנט Instag
בניית אתר תדמית LACO FILMS
בניית חנות וירטואלית לצליל שקד
בניית אתר מגזין RUNGURU
בניית אתר משולב וידאו IPMSQUARE
חבילת מיתוג ללה קומדיה הפקות
בניית אתר תדמיתי לקוסמטיקאית
הקמת חנות אינטרנטית
הקמת חנות אינטרנטית Quick-Mobile
בניית-אתר-תדמית
בניית אתר תדמית IR System
בניית אתר תדמית Bowstring Capital
הקמת אתר אינטרנט
הקמת אתר אינטרנט Instag
בניית אתר תדמית LACO FILMS
בניית אתר תדמית Bowstring Capital
בניית-אתר-תדמית
בניית אתר תדמית IR System
בניית אתר מגזין RUNGURU
בניית אתר תדמיתי לקוסמטיקאית
חבילת מיתוג ללה קומדיה הפקות
בניית אתר משולב וידאו IPMSQUARE
פתיחת חנות אינטרנטית
פתיחת חנות אינטרנטית Holy Leaf
בניית חנות וירטואלית לצליל שקד
הקמת חנות אינטרנטית
הקמת חנות אינטרנטית Quick-Mobile

הפקת סרטון מוצר Baby-T

הפקת סרטון תדמית ל- C2 Crowd Charity

הפקת סרטון לגיוס משקיעים NoomiNoomi

הפקת סרט קצר לסיקור אירוע כנס Canna Tech

הפקת סרטון תדמית והדרכה "בזלת פארמה"

הפקת סרטון תדמית אנימציה למיזם "תציע לי"

הפקת סרטון תדמיתי Liteez

עיצוב לוגו LACO FILMS

עיצוב לוגו Segal Jewelry

עיצוב לוגו וקונספט Holy-Wear

לוגו, מיתוג וקונספט Instag

בין לקוחותינו:

לקוחות ממליצים:

ממליץ מאוד על חברת Razi Interactive. יש לי חברה של מיגון אבטחה ותקשורת בניתי דרכם אתר אינטרנט שיצא מאוד יפה וקיבלתי המון מחמאות עליו. בנוסף עשינו קמפיין פרסום באינטרנט שהביא לחברתינו המון עבודה. תודה רבה רזי על היחס האישי, המקצוענות ועל השעות הנוספות שהשקעת!

איתי רושר מנכ"ל IRSystem

"אנחנו עובדים עם רזי כבר יותר מחמש שנים, מקבלים עבודה בכל שעות היממה ומרוצים מהשירות עד הגג! אנחנו מופיעים ביותר מ-18 מדינות ומקבלים פניות של לקוחות ללא הפסקה. התקציב שנתנו בהתחלה היה נמוך יחסית, כשהבנו שהפרסום משתלם התחלנו להגדיל את התקציב והיום יש לנו מזכירה שתפקידה לנהל את כל הפניות באתר ולחזור ללקוחות מעוניינים. רזי עשה לנו שינוי בעסק של 360 מעלות ועל כך אנו מודים וממליצים לכולם. תודה על השירות המקצועי והמסור."

גל לייבוביץ' TAXI-IL

"אני מפרסם בגוגל כבר למעלה משנתיים והספקתי לעבוד עם כמה חברות פרסום. בתחום המנעולנים יש תחרות מאוד חזקה ואף פעם לא קיבלתי מספיק פניות ביחס להשקעה. חיפשתי מישהו מנוסה שיוכל להגדיל את כמות הפניות והגעתי לרזי מהמלצה של חבר. מאז ועד היום כמות הפניות שלי גדלה בטירוף, הגדלתי את התקציב פי 5 בערך ואני מקבל עבודות 24 שעות ביממה. מקצוען אמיתי שחבל על הזמן. ממליץ בחום לכולם."

שי המנעולן

"כבר יצא לי לפרסם בגוגל, אבל בזמנו הציעו לי רק מילת מפתח אחת בהתחייבות לשנה. אחרי שנה של פרסום ללא תוצאות משמעותיות, החלטתי שאני לא מפרסם יותר באינטרנט וחבל על הכסף. רזי הציע לי מגוון של מילות מפתח ללא התחייבות, אז הסכמתי לנסות שוב. מאז שהתחלנו את הפרסום בגוגל הטלפון שלי לא מפסיק לצלצל. תודה שהארת את עיני ושכנעת אותי לפרסם בשנית. ממליץ בחום על השירות האכפתי, המקצועי והמועיל"

מאור אוצרות החסד

"מאז שרזי התחיל לפרסם אותנו בגוגל, כמות הלקוחות החודשית שאנחנו מקבלים זה 25 שנה הכפילה את עצמה. אף פעם לא קיבלנו כל כך הרבה פניות בתקציב שכזה. בהתחלה לא האמנתי שבתחום שלנו יש לקוחות שמחפשים בגוגל, אבל רזי הראה לנו אחרת. בתודה והערכה על השירות המקצועי והאדיב"

סיגל רום אוויר

"אחרי עבודה של שנים בתחום האינסטלציה החלטנו לפתוח עסק בעצמנו. רזי הציע לנו לבנות אתר ולפרסם אותו בגוגל אבל בהתחלה קצת חששנו וחיכינו עם העניין. רק אחרי 3 חודשים החלטנו להתקדם, בנינו אתר והתחלנו את הפרסום. כבר מהחודש הראשון התחלנו לראות שהעסק רווחי והצטערנו שלא עשינו זאת קודם. אנחנו מודים על הסבלנות, המקצועיות והיחס החם."

פונטנרו שירותי אינסטלציה

"פנינו לרזי כדי לבנות אתר תדמיתי. רזי ידע גם להנחות אותנו בקשר לקידום האורגני של האתר ולא רק לשם בניית האתר. לפני שהתחלנו בבניית האתר נשאלנו לגבי הפרסום שלו. הובהר לנו שיש חשיבות גדולה להבין מה יהיו מקורות התנועה אל האתר לפי שמתחילים לבנות אותו. רזי חקר את מילות המפתח ומצא מהן המילים הטובות לפרסום. כך החלטנו על מבנה האתר והתוכן שבו. לאחר שסיימנו לבנות את האתר התחלנו להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל והתחלנו לקבל פניות באופן יום- יומי. מלבד למקצועיות והרצינות של רזי בבניית אתרים ומיתוג, נעזרנו בו גם לטובת אסטרטגיה. דרך המחקר שנעשה הצלחנו להבין לאיזה מוצרים שלנו יש המון ביקוש ואין היצע גדול ברשת וממש שינינו את המודל העסקי שלנו. תודה תודה ועוד תודה"

ליאור Kglass