איך לקבל לייקים בפייסבוק ולהגדיל את החשיפה שלכם?

עוד אינפוגרפיק מרשים של Kissmetrics – איך לקבל לייקים בפייסבוק וכיצד להגדיל את החשיפה שלכם

רבים מאיתנו מנסים להגדיל את כמות הלייקים של הדף העסקי. קודם כל חשוב להדגיש: אם יש לכם 100 לייקים לדף ואתם מפרסמים פוסט חדש, לא כל אלו שעשו לייק יראו את הפוסט החדש על הניוז פיד שלהם. הפוסטים מתפרסמים בניוז פיד של הגולש כאשר יש לכם איתו קשר קרוב ומתמשך. ככל שתגדילו את ההיענות של הגולשים לדף שלכם (יותר תגובות, לייקים וכו'), החשיפה שלכם תהיה גדולה יותר. המונח נקרא Engagement ובתרשים הבא תוכלו ללמוד כיצד להרחיב את ה- Engagement שלכם בפייסבוק ולהגדיל את החשיפה של הפוסטים שלכם.

איך לעקוב אחרי ה- Engagement של הדף העסקי שלי?

תוכלו לראות את ההיענות לדף העסקי במערכת הניהול של הדף שלכם. היכנסו לדף העסקי דרך המשתמש המנהל אותו ולחצו על View Insights/הצג תובנות. שימו לב לקגוריה Engagement וכמו כן ל- Engagement של כל אחד מהפוסטים. אם תעבדו נכון תוכלו להגדיל את ה- Engagement ואת החשיפה שלכם בהתאמה.

איך להגדיל את כמות הלייקים, התגובות וה- Engagement בדף העסקי?

הנתונים באינפוגרפיק הבא מסתמכים על מחקרים בארה"ב. עם זאת, הם יכולים לתת לנו מושג על אפשרויות הפרסום בפייסבוק וההיענות של הגולשים לפוסטים בדף העסקי. ככל שתגדילו את ההיענות ותגרמו לגולשים להגיב, לתת לייקים ולהיות פעילים בדף, הפוסטים שלכם יקבלו חשיפה גדולה יותר. האינפוגרפיק הבא מציע לכם נתונים שיעזרו לכם בנושא, כמו למשל: "הוספת תמונה לפוסט מגדילה את כמות הלייקים ב-53%, את כמות התגובות ב- 104% ואת כמות הקליקים ב- 84%"

רוצים שאנחנו נדאג לכם ללקוחות ואתם תתעסקו בלידים ומכירות?
חייגו 072-372-6000

איך לקבל עוד לייקים לפייסבוק

++ לחצו על התמונה בכדי לעבור לאתר של kissmetrics ++

מקור: How to Get More Likes on Facebook – Infographic

החלפת לייקים

בנוסף לפעולות שעליכם לעשות בתוך הדף העסקי, תוכלו לקבל לייקים בעזרת קבוצות בפייסבוק. יש המון קבוצות נפלאות בפייסבוק שיאפשרו לכם לפרסם את העסק שלכם, להציע שיתופי פעולה, לחלוק תוכן ואפילו להחליף לייקים. את הקבוצה החלפת לייקים הקמנו על מנת לאפשר לכם להחליף לייקים עם בעלי דפים שמעוניינים לקבל לייקים בחזרה. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה ולפרסם את הדף העסקי שלכם. הקבוצה מאוד איכותית ותיתן לכם לייקים בשמחה, רק חשוב שתזכרו להחזיר בהתאם.

פרסום בפייסבוק – לא רק בתשלום

מלבד הקבוצה להחלפת לייקים, קיימות עוד מאות קבוצות פייסבוק לפרסום העסק שלכם ללא תשלום. אנחנו מנהלים רשימה של למעלה מ-150 קבוצות פייסבוק ומציעים אותם ללא תשלום ללקוחותינו. במידה ותרצו לקבל את הרשימה, אתם מוזמנים לחייג אלינו.

רוצים לקבל עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג לשיווק באינטרנט? הירשמו לרשימת התפוצה

הצלחתם להגדיל את החשיפה? יש לכם תובנות נוספות על הפרסום בפייסבוק? נשמח לשמוע תגובות

כתיבת תגובה

נשמח לעזור

השאירו פרטים בטופס הבא

ונחזור אליכם בהקדם האפשרי