פרילנסר לבניית אתרים ושיווק באינטרנט

בעל עסק קטן או בינוני? רוצה להגדיל הכנסות מהאינטרנט בצורה יעילה ומקצועית? אני לשירותך. אז למה לבחור דווקא בי? הנה כמה סיבות:

שמי רזי, אני עצמאי, בעל נסיון של למעלה מ-8 שנים בשיווק באינטרנט. בעברי כשכיר, ניהלתי פרוייקטים בעשרות אלפי שקלים, הדרכתי תלמידים שרצו ללמוד קידום אתרים, עברתי בהצלחה את מבחני ההסמכה של Google Adwords ועזרתי לעשרות עסקים להגדיל את ההכנסות מהאינטרנט.

היום אני יכול להציע לך מגוון רחב של שירותים בכל הקשור לתחומי האינטרנט – החל מבניית אתרים, קידום ממומן בגוגל, קידום אורגני בגוגל, הפקת סרטוני תדמית, ועוד מגוון אפיקי פרסום יצירתיים באינטרנט להגדלת מאגר הלקוחות שלך.

אני לא מקבל פרוייקטים חדשים, אלא אם כן אני בטוח שאוכל להשיג תוצאות מרשימות שיוכלו להיות רווחיות בשבילך ובשבילי לטווח הארוך. אני לא מחפש לקוחות לטווח הקצר.

העבודה אך ורק מולי ולא מול סטז'ר צעיר בחברה גדולה, שמנהל עוד עשרות לקוחות במקביל. אם את/ה רוצה לעבוד עם אדם לא מנוסה, אוכל להציע לך קורסים לשיווק עצמי לך או לעובדים שלך.

אני לא מאמין בשיטה של התחייבויות. כל עוד שנינו מרוצים נמשיך לעבוד ביחד.

אין לי צורך במשרדים גדולים, תשלום משכורות מנופחות והוצאות מיותרות. הכל נעשה בעצמי או בעזרת פרילנסרים שהכרתי במהלך השנים.

תוכל/י להתרשם מתיק העבודות שלי, מהבלוג לשיווק באינטרנט ומהמלצות של לקוחותי.

אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בטלפון 072-372-6000 או במייל