נעים מאוד,

שמי רזי דולב, חי את עולם האינטרנט שנים רבות, בהן עזרתי לעשרות חברות ובעלי עסקים להגדיל את ההכנסות שלהם והחשיפה שלהם ברשת.

אני מאמין שבשביל להרוויח טוב ברשת לא תמיד חייבים להוציא הון – פשוט צריך לפגוע בקהל הנכון עם המסר הנכון.

אוקיי, למה אני מתכוון?

עם השנים והמחקרים, למדנו שלפעמים אתר פשוט מידי מבריח לקוחות ולפעמים אתר מושקע מידי מבריח לקוחות.

לדוגמא, אם תכנסו לאתר של חברת ביטוח והוא יהיה מיושן, אתם עלולים להתחיל לחשוד. לעומת זאת, אם תיכנסו לאתר של חשמלאי והוא יהיה מושקע מידי, אתם עלולים לחשוב "בטח הוא יקרן" ולצאת מהאתר. לכן חשוב להיכנס לראש של הגולש טוב טוב ולחשוב קודם כל עליו.

חברת סטרטאפ צעירה שאפילו עדיין לא הוכיחה את עצמה, לא בהכרח צריכה להשקיע סכומים אדירים על אתר תדמיתי – מה שחשוב באמת זה המסר.

אם המסר נותן ערך ללקוח, פוגע בקהל הנכון ובזמן הנכון – אפשר להביא אותו לייצר הכנסות. שדרוגים נוספים לאתר יגיעו רק אחר כך ועל פי הצרכים האמיתיים של הקהל.

במהלך השנים עבדתי עם בעלי מקצוע שונים בעולם הדיגיטל, יחד איתם הקמתי צוות מקצועי ומיומן, שיכול להציע לכם מגוון שירותים דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר – מפיתוח אתרי תדמית, חנויות וירטואליות, עד למיתוג ופרסום שלהם בגוגל וברשתות החברתיות השונות.

בניגוד להרבה מתחרים, אני לא רק בונה אתרים. התפקיד שלי הוא גם לדאוג שהם ימכרו אחר כך. השיווק שלכם באחריותי ולכן כדי לייצר לכם יותר הכנסות, אני חייב לפגוע עם המסר הנכון בקהל הנכון ובזמן הנכון.

אתם מוזמנים לקרוא מה הלקוחות שלי אומרים עליי, להציץ בתיק העבודות ואפילו להשאיר הודעה. מבטיח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Rlogo.png

Razi Interactive

support@razi.co.il

072-372-6000